TENIS CUP - novinky


Ukončení 1. ročníku letní tenisové ligy (1.11.2015)

11.10.2015 bylo ukončeno poslední kolo letní tenisové ligy. Gratuluji všem vítězům a zejména děkuji všem aktivním hrajícím hráčům.

Halová sezóna má zpravidla nižší účast než sezóna letní. Vzhledm k tomu, že v posledním kole letní sezóny bylo odehráno pouze 7 zápasů, rozhodl jsem se halovou část ligy nepořádat. Ten, kdo chce hrát, jistě najde v Brně alternativu.

V případě zájmu hráčů, bude možnost přihlásit se do letní teniscup ligy v průběhu dubna a května 2016.


Ukončení 3. kola a zahájení 4. kola ligy (14.9.2015)

Bylo ukončeno 3. kolo ligy a zahájeno poslední kolo letošního ročníku. Gratuluji všem vítězům.

Bohužel nepříliš radostná byla aktivita hráčů. Bylo odehráno 13 zápasů a 17 jich bylo skrečováno. To ukazuje na to, že velká část hráčů nemá o hraní v lize velký zájem nebo nemá čas. Podle mých informací není s některými hráči snadná domluva. Někteří neodpovídají na nabízené termíny. Někteří domluví zápas a pak ho na poslední chvíli odvolají. Pořadatelé zápasů občas nekontaktují hráče, s kterými mají hrát... Doufám, že v posledním kole ligy bude situace lepší... Bohužel se posledního kola nebudu moci kvůli zranění zúčastnit... Ale vám zdravým hráčům :-) přeji radostné zakončení sezóny.

Petr Krupička


Možnost prohlížení výsledků předchozích kol tenisové ligy (18.7.2015)

V rámci tenisové ligy lze kromě tabulek aktuálního kola ligy zobrazit i přehled předchozích kol tenisové ligy. Po kliknutí na vybrané kolo se zobrazí tabulky s výsledky daného kola.


Zahájení 2. kola prvního ročníku ligy (1.7.2015)

Včera bylo ukončeno 1. kolo prvního ročníku TenisCup ligy. Gratuluji všem vítězům skupin. Bohužel dva hráči pro nedostatek času nemůžou v lize pokračovat. Proto byl snížen počet skupin na tři, aby bylo dodrženo pravidlo nejméně čtyř hráčů ve skupině.

Věřím, že tato skutečnost nic nezmění na tom, že budeme nadále hrát zajímavé a zábavné zápasy. Přeji vám mnoho úspěchů ve 2. kole ligy.

Vzhledem k tomu, že během prázdnin odjíždí většina z nás na dovolenou, bylo 2. kolo prodlouženo o jeden týden a bude končit až 9. 8. 2015.

Přehled výsledků předchozích kol ligy bude přístupný v druhé polovině července.


Zobrazování a zadávání tréninkových a soutěžních zápasů (21.6.2015)

V sekci "Zápasy" naleznete přehled všech zápasů a přehled ligových zápasů, včetně případných důvodů, z kterých byly zápasy skrečovány. Můžete zde zadávat i tréninkové a soutěžní zápasy s ostatními soupeři.


Zobrazení skóre a pořadí v tabulkách skupin (7.6.2015)

V tabulkách skupin se u každého hráče zobrazuje skóre zápasů, setů a gamů včetně právě platného pořadí ve skupině. Ke změně dochází automaticky při zadání nového výsledku zápasu. Hodnoty jsou počítány dle platných pravidel TenisCup ligy (čl. 5 odst. m a n) a po skončení kola již nebudou měněny.


Zahájení lení tenisové ligy (1.6.2015)

Od 1. 6. 2015 se otevřela nová tenisová liga v Brně. Děkuji všem, kteří jste mně vyjádřili podporu. Na vytvoření tohoto webu byl pouze jeden měsíc, což nebyl zrovna lehký úkol. Vaše podpora mně ale v této práci hodně pomáhala. Děkuji také těm, kteří jste se do ligy přihlásili, přestože se situace během vytváření tohoto projektu zásadně měnila. Vaše důvěra pro mě mnoho znamená a budu dělat vše pro to, abych vás nezklamal.

Budu se snažit, aby web byl co možná nejpřehlednější a poskytoval vám maximum informací. Současnou snahou bylo vylepšit způsob zadávání výsledků, aby hráče lépe vedl. Také přibyla možnost zadání důvodu, proč došlo ke skreči zápasu. Důvod bude u každého skrečovaného zápasu viditelný. Do budoucna bude u každého hráče zobrazena jeho spolehlivost (tzn. kolik procent zápasů odehrál a kolik procent skrečoval).

Přál bych si, aby bylo skrečí co nejméně. Proto vás prosím, abyste hráli zápasy včas a nenechávali je naposlední chvíli, ať si všichni dobře zahrajeme.


Snížení poplatku, možnost odhlášení z ligy a další (24.5.2015)
 • poplatek za ligu byl snížen z 400 na 200,- Kč
 • přihlášený uživatel má možnost odhlásit se z ligy
 • vytvořeny funkce pro generování skupin přihlášených hráčů na základě jejich výkonnosti
 • vytvořeny funkce pro generování zápasů hráčů (včetně spravedlivého střídání pořádání zápasů)
 • vzhledem k tomu, že funkce trvají pár vteřin, je možno se přihlašovat do 31. 5. 2015

Možnost změny hesla a telefonu (21.5.2015)

Po přihlášení do systému je možno kliknout na jméno přihlášeného uživatele a ve formuláři provést změnu telefonu nebo hesla.Připravuje se:
 • zavedení ratingu hráčů na principu koeficientu ELO (podobně jako v šachu)
 • zobrazení žebříčku hráčů
 • přidávání fotografií hráčů
 • vylepšení možnosti domlouvání hráčů - veřejné nabízení termínů
  • viditelné pouze pro přihlášené hráče ze skupiny
 • a další funkce